Citroen C2- Představení

22. dubna 2006 v 20:51
Citroën C2, dynamický a přitažlivý vůz pro pohodlné cestování, s unikátní variabilitou vnitřního prostoru pro přepravu cestujících i zavazadel. Váš partner pro život.
DESING
Sílu osobnosti nového Citroënu vytváří jedinečný, moderní design. Profil vozu svádí ladností, umocněnou netradičním přechodem k zadním bočním oknům. Robustní, dynamický vzhled vozu podtrhují rozměrné světlomety překryté čirým polykarbonátem.
PROSTOR
Malý jen na oko… V interiéru Citroënu C2 si každý najde dostatek místa díky důmyslnému systému variabilních zadních sedadel. Sedadla jsou zcela samostatná a lze je libovolně posunovat i složit.

Důraz na praktické využití vozu lze spatřit na všech místech. Citroën C2 jako jediný vůz ve své třídě nabízí dvoudílné víko zavazadlového prostoru. Jedinečný koncept umožňuje přístup do celého zavazadelníku za všech okolností - i při parkování ve velmi stísněných podmínkách.
POTĚŠENÍ Z JÍZDY
Vyberte si svůj Citroën C2. At jste příznivcem klasického stylu řízení nebo si rád dopřejete zážitek ze sportovní jízdy, C2 se vám vždy přizpůsobí. Ryze sportovní verze C2 VTR se na první pohled odlišují výraznými spoilery, širokými koly s rozměrem až šestnáct palců s nízkoprofilovými pneumatikami i čtyřmi sportovními sedadly se zesíleným bočním vedením.

Potěšení z jízdy je na Vaší straně. S důrazem na originalitu, harmonii a praktičnost se Citroën C2 snadno stane společníkem pro každý den a každou příležitost.
BEZPEČNOST
Díky svým vysokým standardům jsou testy EuroNCAP uznávány jako nejvýznamnější evropská bezpečnostní zkouška. Přední místa kategorie malých kompaktních vozů obsadily po sérii testů nové modely značky Citroën. Nárazové testy EuroNCAP jsou zkouškou, která důkladně prověřuje všechny bezpečnostní prvky testovaných vozů. Vozy jsou podrobeny čelnímu nárazu do bariéry při rychlosti 64 km/h., bočnímu nárazu deformačního čela rychlostí 50 km/h a simulaci střetu auta s chodcem při rychlosti 40 km/h.
STANDARTNÍ VÝBAVA
  • Bezpečnost: čelní airbagy řidiče a spolujezdce, elektronický imobilizér, automatické zamykání dveří za jízdy, zvuková výstraha při překročení naprogramované rychlosti, programované deformační zóny
  • Komfort: variabilní posilovač řízení, výškově a podélně nastavitelný volant, dělená zadní sedadla, dvoukřídlé víko zavazadlového prostoru, tónovaná okna
Funkční výbava: centrální zamykání, palubní počítač, funkce "Follow Me Home", otáčkoměr
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama