Jaguar XJ- Interiér

26. dubna 2006 v 7:53 |  Jaguar XJ
Vlídný interiér
Laskavost a bohatost uvnitř kabiny modelu XJ dodává jak řidiči, tak spolujezdcům zvláštní pocit. Materiály příjemné na dotyk, jako jsou ručně leštěné dřevěné plochy, chrom a jemná kůže, vyvolávají pocit kvality a řemeslného umu. Velký prostor pro nohy, hlavu a ramena znamená, že je dostatek místa na protažení. Široká škála standardního a volitelného příslušenství dělá vozidlo Jaguar XJ ještě přitažlivějším.
Klimatizace
Technologie klimatizace Jaguar poskytuje jednoduché a pohodlné řešení. Je možno nastavit individuální teplotu pro řidiče a předního spolujezdce, nebo zvolit AUTO a ovládané prostředí zůstane neměnné bez ohledu na vnější podmínky. Filtrace vzduchu je standardní a systém zajistí, aby se okna nezapotila. Systém čtyř zón s individuálním ovládáním pro spolujezdce na zadních sedadlech je k dispozici na přání.
Ručně zpracovaná kůže
Jaguar je pověstný svou nekompromisní řemeslnou zručností a kvalitou. To lze vidět u modelu XJ na čalounění, které používá pouze nejjemnější koženou useň. Ať si vyberete kůži Comfort nebo kůži v provedení R nebo jemnou volánovou kůži u modelu Super V8, vždy se shledáte s kvalitou a důrazem na detail, které jinde nenajdete.
Navigační systém s dotykovou obrazovkou
Satelitní navigační systém Jaguar se montuje do všech modelů Sovereign, XJR a Super V8, u ostatních modelů je k dispozici na přání. Jednoduše se používá a lze ho plně programovat do 20 přednastavených destinací. Vy nebo Váš spolujezdec také můžete pomocí obrazovky ovládat audio, klimatizaci a telefon (pokud je namontován).
Hlasové ovládání Jaguar
Abyste ovládli všechny hlavní funkce u modelu XJ, stačí stisknout hlasové tlačítko na volantu a mluvit, a nemusíte vůbec uhnout z pohledu na silnici. Hlasové ovládání Jaguar Vám umožňuje předávat příkazy navigačnímu systému, seřídit klimatizaci, uskutečnit telefonní hovor nebo ovládat audiosystém. Patří do standardní výbavy všech modelů Sovereign a Super V8 a je k dispozici na přání u ostatních modelů.
Paměťová sada
Sedněte si na sedadlo řidiče a vyberte si osobní nastavení - výšku a náklon sloupku řízení, nastavení sedadla, vnější zrcátka a nožní pedály. Paměťovou funkci lze dodat na přání pokud ještě nepatří do standardní výbavy modelu.
Audio & komunikace
Audiosystém Jaguar Alpine Premium s 12 reproduktory představuje vylepšení na přání pokud již není standardním doplňkem modelu. Dvoupásmový telefon ovládaný hlasem je montován na modely Sovereign a Super V8 a na přání je k dispozici pro modely celé řady.
Multifunkční volant
Pomocí multifunkčního volantu můžete ovládat audiosystém Jaguar Alpine, telefon, navigační systém (kde je namontován) a aktivovat hlasové ovládání, a nemusíte přitom vůbec uhnout z pohledu na silnici.
Tempomat
Tempomat patří do standardní výbavy všech modelů XJ. Přizpůsobivý tempomat (ACC), který je dodávaný na přání pro všechny modely a je standardní u modelu Super V8, automaticky udržuje nastavenou vzdálenost od vozidla jedoucího před Vámi a v případě nutnosti sám zajistí přibrzdění. Také jej lze nastavit jako varování při zpomalujícím se provozu nebo když se jiný automobil snaží vjet do Vašeho jízdního pruhu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama